«ДИТЯЧА» ВІДПУСТКА БЕЗ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗАРПЛАТИ
Кадри і зарплата

«Дитяча» відпустка без збереження зарплати

Період карантину може тривати кілька тижнів і за потреби продовжуватися та запроваджуватися кілька разів протягом року. Відпустка без збереження зарплати надається по догляду за дитиною до 14 років у зв’язку з оголошенням карантину  на відповідній території ( п. 31 ч. 1 ст. 25  Закону України “Про відпустки”  від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР).  Тому така відпустка може бути продовжена та надаватися стільки разів, скільки впродовж року буде відповідних подій.

У наказі про відпустку доцільно передбачити автоматичне продовження відпустки у разі продовження карантину та відповідних обмежень. Це відповідатиме змісту карантинних заходів, адже не вимагатиме від працівника написання нової заяви про відпустку, для чого у більшості випадків йому довелося б прибути до місця роботи.

Відпустка припиняється за заявою працівника або із закінченням карантину чи в день. Коли відпустку надано до конкретної дати, вона припиняється достроково у разі дострокової відміни карантину чи відповідних заходів.

Також відпустку без збереження зарплати слід припинити за заявою працівника у разі, коли у нього відпала необхідність у забезпеченні догляду за дитиною.

Дізнавшись із відкритих джерел про дострокову відміну карантину або про відкриття закладів освіти для відвідування дітьми, працівник повинен не пізніше дня, наступного за останнім днем карантину, або дня, коли заклади освіти відкрито для відвідування дітьми, стати до роботи.

Роботодавцю доцільно забезпечити додаткове інформування працівників про необхідність стати до роботу у зв’язку із відміною відповідних карантинних заходів.

Джерело – Держслужба з питань праці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *