Захист від нежаданих гостей: нові правила перевірок Держпраці
Кадри і зарплата,  Перевірки

Захист від нежданих гостей: нові правила перевірок Держпраці

Тривалий карантин дав можливість роботодавцям трохи передихнути. Адже контрольні заходи Держпраці проводилися лише з червня й стосувалися переважно виплат медикам. Тому роботодавці ще не відчули ні оновлених правил застосування фінансових штрафів за ст. 265 КЗпП, ні дії оновленого Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 823 (далі – Порядок № 823). Зміни були внесені постановою КМУ від 08.07.2020 р. № 617 і діють з 23.07.2020 р.

З вересня 2020 інспектори праці планують розпочати масово контрольні заходи питань з питань неоформлення трудових відносин з працівниками у сфері сільського господарства і будівництва,  торгівлі, громадського харчування, готельно-ресторанного бізнесу.

Тож як тепер контролюватимуть дотримання законодавства про працю інспектори праці? Стисло про основне.

Перше – Порядок № 823 повною мірою поширюється тільки на заходи, які проводяться інспекторами праці щодо неоформлення трудових відносин. Саме у цих випадках проводяться інспекційні відвідування відповідно до вимог до Порядку № 823. Тобто тривалість інспекційного відвідування – 10 робочих днів для всіх об’єктів контролю і «небажані» гості можуть завітати без попереднього повідомлення о будь-якій годині доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити до будь-яких виробничих, службових, адміністративних приміщень об’єкта відвідування, в яких використовується наймана праця.

Другеінспекційні відвідування здійснюватимуть інспекторами праці виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад під час контролю питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин (належне їх оформлення).

Третє – у решті випадків тобто під час контролю інспекторами праці Держпраці інших питань, окрім неоформлення трудових відносин, позапланові контрольні заходи проводяться за формами і в порядку, передбаченому Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V (далі – Закон № 877). Це чітко визначено абз. 2 п. 1 Порядку № 823.

Четверте – підстав для здійснення інспекційного відвідування стало менше, з них вилучили інформацію:

  • Держстату та її територіальних органів про наявність заборгованості з виплати заробітної плати;
  •  ПФУ та його територіальних органів про роботодавців: які нараховують зарплату 30% і більше працівників менше розміру мінзарплати; у яких стосовно працівників відсутні нарахування зарплати у місяці, що завершився; у яких протягом року не проводилася індексація заробітної плати або сума підвищення зарплати менше суми нарахованої зарплати.

П’яте ─ під час проведення позапланових контрольних заходів з дотримання трудового законодавства (окрім інспекційних відвідувань) застосовується ст. 6 Закону № 877. Тобто такі контрольні здійснюють виключно з підстав, визначених  ч. 1 цієї статті і строк здійснення позапланового заходу не може перевищувати 10 робочих днів, а щодо суб’єктів малого підприємництва – 2 робочих днів.

Також планові та позапланові заходи (крім інспекційних відвідувань) здійснюються в робочий час суб’єкта господарювання, встановлений його правилами внутрішнього трудового розпорядку (ПВТР).

Отже, якщо у ФОП або суб’єкта малого підприємництва інспектор праці проводить контрольний захід щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці чи своєчасності виплати зарплати, то такий захід не може тривати більше 2 робочих днів. При цьому перевірка може проводитися тільки у робочий час роботодавця, визначений ПВТР.

Шосте ─ якщо у ФОП або юрособи, які є платниками єдиного податку 1-3 групи, за неоформлення трудових відносин вперше і гарантій військовим застосовується попередження (без штрафу).

Сьоме ─ Роботодавцям, які допустили порушення трудового законодавства (крім неоформлення трудових відносин та недопуску інспекторів до проведення контрольного заходу) спочатку дають можливість усунути порушення в строк, визначений законодавством, а у разі якщо порушення не усунуто розглядається питання про застосування штрафних санкцій. На жаль, левову половину порушень усунуто просто неможливо.

Восьме – роботодавець вправі не допустити інспектора праці до проведення контрольного  заходу у разі, якщо на сайті  Держпраці не оприлюднена уніфікована форма акту. Таку норму містить і  ч.  15 ст. 4 Закону № 877, і пп. 3 п. 13 Порядку № 823.

Тож вирішуйте самі, чи скористатися таким правом. Розглядаючи справи про правомірність недопуску інспекторів праці, суди здебільшого приймають рішення на користь роботодавців.

Детально про контрольні заходи Держпраці, чого боятися, а чого не варто, коли можна відбутися легким переліком (без штрафів), як і чому знаходять ознаки трудових відносин у ЦПД поговоримо на «Зарплатно-кадровому марафоні-2020», який стартує 26.08.2020.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *