Як табелювати й оплатити дні відрядження: п’ять основних помилок
Кадри і зарплата

Як табелювати й оплатити дні відрядження: 5 основних помилок

Безліч питань виникає щодо роботи, оплати та компенсації за вихідні дні у відрядженні. Так у нормативних актах чітко не прописано, як діяти у даних ситуаціях. Проте роботодавці чомусь забувають про свої права та обов’язки.

Найпоширеніші помилки нижче.

Помилка 1

У Правилах внутрішнього трудового розпорядку не визначено, чи потрібно працівникам виходити на роботу у день вибуття у відрядження й прибуття з нього.

Рішення: Це питання варто чітко прописати у ПВТР, також продублювати в Положенні про направлення у відрядження.

Які варіанти:

  1. передбачити невихід працівника на роботу у дні вибуття у відрядження і прибуття;
  2. встановити, якщо працівник відбуває у відрядження пізно (20:00-24:00) він має бути на роботі, прибуває до 8:00 години ранку – теж.

Зразок ПВТР + понад 150 кадрових документів знайдете на курсі «Кадровий облік».

Помилка 2

У ПВТР прописано, що дні вибуття у відрядження й прибуття з нього є робочими днями й оплачуються як робочі дні.

Безперечно дні відрядження, включаючи дні вибуття та прибуття у відрядженні є робочими днями й робочим часом для працівника. Проте оплачуються вони як звичайні робочі дні, але не нижче середнього заробітку.

Проблема: таке формулювання не відповідає вимогам ч. 4 ст. 121 КЗпП. Та й питання оплати днів відрядження прописуються у Положенні про оплату праці,.

Рішення: у ПВТР і Положенні про відрядження потрібно зафіксувати, що дні вибуття у відрядження і прибуття з нього є днями відрядження й оплачуються у такому самому порядку, які інші дні відрядження.

Помилка 3

У ПВТР прописано, що за дні вибуття у відрядження й прибуття з нього, що  припадають на вихідні дні надаються інші дні відпочинку й ці дні не оплачуються. 

Проблема: якщо так діяти, то у місяці відрядження не буде виконано місячну норму робочого часу й не дотриманого гарантій ст. 121 КЗпП щодо оплати днів відрядження.

Рішення: у ПВТР дійсно слід прописати що за дні вибуття і прибуття з відрядження надаються інші дні відпочинку. А в Положенні про відрядження і Положення про оплату праці зафіксувати, що дні вибуття у відрядження і прибуття з нього, що припадають на вихідні дні, оплачуються у такому самому порядку, які інші дні відрядження.

Помилка 4

У табелі обліку робочого часу дні вибуття у відрядження і прибуття з нього позначають як робочі дні «Р» і 8 годин. 

Проблема: бухгалтер на підставі табелю обліку робочого часу може оплатити робочі дні навіть якщо інші дні відрядження оплачені за середнім заробітком. Як наслідок у податківців може виникнути питання про правомірність виплати добових за дні, позначені як робочі.

Рішення: у табелі обліку робочого часу дні відрядження позначають як «ВД» і  8годин, а якщо це робота у вихідний день у відрядженні «ВД/ВР» і «8/8». Все це варто зафіксувати у Положенні про табельний облік.

Положення про табельний облік + понад 150 кадрових документів знайдете на курсі «Кадровий облік».

Помилка 5

У табелі обліку робочого часу позначені вихідні дні у відрядженні, у які працівник не працював, а відпочивав позначені як «ВД» і 8 годин. 

Проблема: на підставі табелю обліку робочого часу потрібно оплатити ці дні чи надати інший день відпочинку?

Рішення: Якщо це просто вихідний день у відрядженні, то у табелі має бути «ВД» без зазначення кількості годин. У ПВТР і Положенні про відрядження потрібно чітко прописати, що у вихідні дні, в які працівник не працював у відрядженні, не оплачуються й інші дні відпочинку за них не надаються. А ось добові виплачуються й вартість найму житла компенсується.

Приєднуйтеся до курсу «Кадровий облік» з консультаційною підтримкою, де знайдете зразки ПВТР, Положення про кадровий облік, Положення про відрядження, Положення про табельний облік і ще більше 150 кадрових документів.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *