Недоліки в посадовій інструкції і штатному розписі = поразка в суді!
Кадри і зарплата,  Перевірки

Недоліки в посадовій інструкції і штатному розписі = поразка в суді!

Колись партійні бонзи полюбляли вираз «Кадри вирішують все!». Нині цей вираз теж актуальний, адже підприємства і підприємці досить часто мають неприємності та штрафи саме через недоліки в кадровій документації. Та й суди досліджують організаційні та кадрові документи, приймаючи рішення на користь роботодавців. Розглянемо цікаву ситуацію, коли непродумані дії призвели до поразки в суді і значних фінансових санкцій.

Проблема: у посадовій інструкції зафіксували суміщення іншої посади (без додаткової оплати) за наявності вакансії у штатному розписі.

Держпраці:  аналізуючи посадову інструкцію, інспектор праці фразу «суміщення за посадою інженера з охорони праці» трактував як виконання додаткової роботи – суміщення професій – без оплати. Це порушення ст. 105 КЗпП, яке прирівнюється  до порушення мінімальних гарантій в оплаті праці.

Окружний адміністративний і апеляційний адміністративний суди були однозначні у своїх рішеннях, приймаючи рішення на користь  Держпраці.

ВСУ підтримав позицію Держпраці, визнавши правомірним фінансовий штраф у розмірі 10 МЗП за кожного з трьох працівників, стосовно яких було допущено таке порушення (постанова ВСУ від 24.10.2019 р. у справі № 824/238/19-а).

Аргументація позиції ВСУ така:

  •  у посадових інструкціях для трьох працівників була передбачена додаткова робота – виконання обов’язків за посадою інженера з охорони праці;
  • наказами про прийняття на роботу працівників ( і пізніше) не була передбачена доплата за виконання додаткової роботи за суміщенням за іншою посадою;
  •  у штатному розписі є посада інженера з охорони праці, виконання обов’язків за якою було включені до посадових інструкцій працівників..

Рішення проблеми:

1 варіант: у штатному розписі не повинно бути вакансії інженера з охорони праці, тоді його обов’язки можуть бути розподілені між іншими працівниками і включені до їхніх посадових інструкцій. Але не забуваймо, що такі особи повинні пройти спеціальну підготовку й отримати відповідне посвідчення.

2 варіант:  на посаду, передбачену штатним розписом можна прийняти працівника за сумісництвом (це дозволено, коли на підприємстві менше 50 працівників).

До речі, з 02.02.2020 за таке порушення штраф ─ у розмірі 2-кратного розміру  МЗП (у 2020 це 9446 грн.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *