ВСУ вирішив, що в трудових відносинах «ДО» включає граничну дату!
Кадри і зарплата

ВСУ вирішив, що в трудових відносинах «ДО» включає граничну дату!

Раніше суди схилялися до того, що вживання прийменника «ДО» треба тлумачити так, що гранична дата не включається до визначеного строку, тобто він завершується напередодні.

Зокрема, такий підхід до визначення граничної дати застосовувався судами при визначення кінцевого терміну сплати грошового зобов’язання та закінчення строку позовної давності.

Та й податківці дотримуються такої позиції при визначенні граничних дат сплати податків.

Стосовно терміну закінчення строкового трудового договору юристи завше радили зазначати конкретну дату, щоб не промахнутися й обійтися без зайвих проблем і судової тяганини.

Тепер же маємо постанову ВСУ від 09.06.2020 у справі № 419/1965/18 із новим тлумаченням граничної дати при застосуванні прийменника «ДО»

ВСУ погодився з висновками апеляційної інстанції у цій справі, а саме:

  • строк дії контракту визначений «до 27 червня» це означає, що 27 червня є останнім робочим днем працівника;
  • звільнення працівника 26 червня є помилковим;
  • фактично трудові відносини припинено до закінчення дії строкового трудового договору (контракту);
  • звільнена особа має право порушувати питання про компенсацію йому його заробітку за один день та відповідного внесення виправлення щодо терміну роботи (але не підстав звільнення) у трудову книжку.

Найцікавіше – це аргументація для такого тлумачення останнього дня роботи за контрактом, надане Луганським апеляційним судом від 31.07.2019 у постанові за цією ж справою:

  • прийменники «до» і «по» в українській мові вживаються для позначення кінцевої календарної дати чинності або виконання чого-небудь, а отже зазначення у контракті терміну його дії «до 27.06.2018 року» свідчить про те, що саме ця дата і є останнім днем чинності дії трудового договору.;
  •  відповідно до ст. 2411 КЗпП строки виникнення і припинення трудових прав та обов`язків обчислюються роками, місяцями, тижнями і днями. Коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк.

Тож для роботодавців це корисне рішення, адже знімається одвічне питання: як правильно  визначити дату закінчення строкового трудового договору.

Добре було б якби КМУ теж враховував ці правила, зокрема подовжуючи період карантину й не повторював оду і ту ж саму дату, штучно створюючи проблеми з визначенням кінцевих дат для окремих карантинних періодів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *